SG-logo Ірпінь:

Ремонт і Технічне
Обслуговування
Побутового
Опалювального
Обладнання


Boilers

✆ (093) 670-74-02
✆ (096) 419-80-14

✉ sg_service@ukr.net

Заземлення:


filtr-gazovy

Газове опалювальне обладнання це своєрідний конгломерат гідравлічних, газових, електричних вузлів та деталей, які об'єднані у єдиний автономний механічний організм з метою отримання людиною тепла.

Оскільки власники такого обладнання, так чи інакше, контактують з цим обладнанням через гарячу воду, чи систему опалення (радіатори, рушникосушарки тощо), то завжди є ризик відчути на собі неприємну, а іноді й смертельно-небепечну дію електричного струму. Тож не даремно виробник вимагає заземлення такого обладнання з метою захисту не тільки самого обладнання скільки користувача.

Захисне заземлення є простим, ефективним і поширеним засобом захисту людини від ураження електричним струмом при дотику до металевих,чи інших поверхонь, які виявились під напругою. Це забезпечується зниженням різниці потенціалів між обладнанням, що виявилось під напругою, і землею до безпечної величини.

Тож не слід нехтувати вимогами виробників. Якісна та кваліфікована реалізація цих вимог забезпечить справну роботу Вашого газового котла та Ваше здоров'я.
⇐ Повернутись


Корисні посилання:


ПОГОДА
☀ ☁ ☂ВАЛЮТА
$ € ₴ ₽
The site customized for
mobile screen sizes.