Ремонт і Технічне
Обслуговування
Побутового
Опалювального
Обладнання


Boilers

✆ (093) 670-74-02
✆ (096) 419-80-14

✉ sg_service@ukr.net

Захист обладнання від проблем електромережі:


LVT

Основним захистом електронної плати, температурних датчиків, іншого внутрішнього електричного обладнання котла від стрибків і перепадів вхідної напруги служить стабілізатор напруги для котла.

Цей захист є обов'язковою умовою виробників опалювальної техніки по всій Україні.

Що робить стабілізатор напруги? Він вирівнює електричну енергію і захищає від перешкод. Стабілізатор дозволяє отримати на виході напругу, що знаходиться в певних заданих для даного обладнання межах при великих коливаннях опору навантаження і вхідної напруги.

Проте, іноді стабілізатори мають граничні верхню та нижню межу стабілізації, наприклад від 140 до 280 В., при яких котел або не зможе увійти в режим (140В.- замала напруга), або вийде з ладу електронна плата (280В.- завелика напруга). Натомість, деякі виробники опалювального обладнання (див.малюнок нижче) зазначають свої жорсткі межі:


Garantiyni_vymogi_Kiturami-2
(наведіть курсор для збільшення)

DigiTOP

Отже, зустрічайте ще один девайс - Реле захисту напруги.


У разі виходу значення напруги за межі заздалегідь запрограмованого діапазону (наприклад нижче 180В. чи більше 240В.), мікропроцесор посилає силовій частині команду припинити подачу живлення до навантаження.

Знеструмивши мережу, реле проводить постійний контроль за напругою живлення, що подається, і в разі, якщо вона повернулася в норму, через запрограмований відрізок часу (рекомендоване значення – 6 хвилин) подача електричного струму буде відновлена.

Слід зазначити, що заздалегідь запрограмований діапазон (180-240 В.), а також запрограмований відрізок часу (6 хвилин), Ви можете самостійно налаштувати під свої потреби.


Але і це ще не все...


Іноді виникають ситуації коли трапляється:

- Несправність або відсутність заземлення електричної проводки в будинку. Сучасне газоспоживче обладнання має свої електричні ланцюги (електронні блоки управління, системи електро-розпалу тощо), і, в разі відсутності електричного заземлення, так само як і в разі несправності внутрішніх електроланок газоспоживчого обладнання, ці прилади стають джерелами блукаючих струмів.

- Пошкодження загального ізолятора на вході магістральної труби в багатоквартирний будинок або ізолятора на виході газорозподільчого пункту (вузла). У разі пошкодження загального ізолятора електричний потенціал безперешкодно потрапляє до внутрішньобудинкового чи внутрішньоквартирного газопроводу.

- Некваліфіковане підключення електроприладів і їх незаконне заземлення вашими сусідами (або найнятий ними "свій майстер") на жорсткі газові труби і стояки.

Так от, щоб захистити своє газове обладнання від так званих блукаючих струмів, рекомендовано встановити діелектричну вставку на газову магістраль.


Gazovye_vstavki
⇐ Повернутись


Корисні посилання:


ПОГОДА
☀ ☁ ☂ВАЛЮТА
$ € ₴ ₽
The site customized for
mobile screen sizes.