Заземлення:

filtr-gazovy

Газове опалювальне обладнання це своєрідний конгломерат гідравлічних, газових, електричних вузлів та деталей, які об'єднані у єдиний автономний механічний організм з метою отримання людиною тепла.

Оскільки власники такого обладнання, так чи інакше, контактують з цим обладнанням через гарячу воду, чи систему опалення (радіатори, рушникосушарки тощо), то завжди є ризик відчути на собі неприємну, а іноді й смертельно-небепечну дію електричного струму. Тож не даремно виробник вимагає заземлення такого обладнання з метою захисту не тільки самого обладнання скільки користувача.

Захисне заземлення є простим, ефективним і поширеним засобом захисту людини від ураження електричним струмом при дотику до металевих, чи інших поверхонь, які виявились під напругою. Це забезпечується зниженням різниці потенціалів між обладнанням, що виявилось під напругою, і землею до безпечної величини.


Тож не слід нехтувати вимогами виробників. Якісна та кваліфікована реалізація цих вимог забезпечить справну роботу Вашого газового котла та Ваше здоров'я.Повернутись