У цих статтях ми розповімо про основні моменти щодо додаткових засобів захисту газового опалювального обладнання, згідно вимог виробника, для реалізації права споживача на отримання  безкоштовної  підтримки роботи котлів  на протязі гарантійного терміну.


Як виявляє досвід, безпосередній користувач обладнання звертається до супровідних документів (керівництво для споживача, гарантійний талон тощо) лише в разі крайньої необхідності, тобто "коли півень вже дзьобнув".

А дарма. Бо нехтування споживачем вимог гарантійного талону тягне за собою відмову в гарантійному обслуговуванні Вашого обладнання з боку Авторизованого Сервісного Центру (АСЦ).

Тож перейдемо до більш докладнішого висвітлення вимог виробників опалювальної техніки...


Для прикладу візьмемо кілька аркушів з гарантійних талонів на обладнання різних ТМ:
(наведіть курсор на малюнок для його збільшення)
Гарантійні вимоги Bosch Гарантійні вимоги Альфа-Сервіс Гарантійні вимоги Kiturami


Фільтр системи водопостачання;

Фільтр системи опалення;

Редуктор тиску води;

Газовий фільтр;

Засоби захисту електромережі;

Заземлення;


Деякі з цих засобів захисту (фільтр холодної води, фільтр системи опалення, редуктор тиску, газовий фільтр) може змонтувати найманий вами ⇒ сантехнік.

Інші, як от наприклад "Засоби захисту електромережі", ви можету придбати у мережах магазинів електротоварів та підключити до котла самостійно, бо це є ні що інше, як звичайний стабілізатор чи реле захисту напруги. Що стосується останнього пункту - "Заземлення", то, як правило, у нових багатоповерхових будинках, які збудовані за останні 10-12 років - такий девайс присутній. Проте, якщо у вас приватний будинок старої забудови - вам краще порадитись з кваліфікованим спеціалістом, але(!) ні в якому разі не чіпляйте дріт заземлення до металевих конструкцій водо- чи газогону заведених до вашого будинку! Цими діями ви можете наразити себе та своїх близьких на смертельнку небезпеку.


Отже. Не слід нехтувати вимогами виробників. Якісна та кваліфікована реалізація цих вимог забезпечить справну роботу Вашого газового котла та Ваше здоров'я.


Маємо надію, що дані статті принесли Вам корисну інформацію якою Ви неодмінно скористаєтесь. Якщо у Вас виникли питання - звертайтесь за ⇒ нашими контактами, завжди будемо раді Вам допомогти.