Сервісні та ремонті роботи газового обладнання:

Безперечним плюсом нашого підприємства є наявність діючих договорів з сервіс-партнерами офіційних представництв - виробників опалювального обладнання на поставки оригінальних запчастин та комплектуючих, якими ми власне й користуємось при ремонті Вашого обладнання.

Нижче ви можете ознайомитись з приблизним переліком та вартістю наших робіт. Дякуємо, що скористались нашими послугами.

Перелік послуг та порядок цін

Сервісні роботи: Ціна, грн.
Роботи по введенню в експлуатацію навісного газового котла (по гарантії). * Безкошт.
Роботи по введенню в експлуатацію навісного газового котла (без гарантії). 600
Роботи по введенню в експлуатаіцю газової колонки. 500
Технічне обслуговування навісного газового котла. 800
Технічне обслуговування газової колонки. 700
Технічне обслуговування вітчизняного газового котла. 1100
Роботи по усуненню несправностей обладнання без заміни окремих елементів виробу. 500
Заміна / Ремонт датчиків(температури, тяги), електронної плати, пристрою розпалення, термостата, електродів(газове обладнання). 450 / 500
Заміна / Ремонт газових, гідравлічних вузлів(газове обладнання). 500 / 600
Хімічна промивка основного і вторинного теплообмінника котла (бітерміка). 1400
Хімічна промивка основного теплообмінника котла / колонки. 800
Хімічна промивка вторинного теплообмінника котла. 800
Інші послуги та роботи: Ціна, грн.
Демонтаж / Монтаж газового котла для заміни важкодоступних вузлів (наприклад, Розширювального Баку чи гідрогрупи) включно з роботами по заміні вузла. 1400
Демонтаж / Монтаж газового фільтра (Вн/Вн) + ніпель (З/З) чи діелектрична вставка. 300 / 350
Демонтаж / Монтаж газового шлангу. 200 / 250
Демонтаж ніпеля / Монтаж діелектричної вставки. 200 / 250
Монтаж кімнатного программатора дротового з прокладанням дроту(в залежності від довжини та витратних матеріалів). від 600
Монтаж кімнатного программатора бездротового. 500
Діагностика** обладнання з виїздом на місце.*** 500
Вартість людино-години (розповітрювання системи, усунення дефектів монтажа, простій не з вини майстра) грн./год. 300 / год.
Повторне регулювання системи опалення. 100 - 300
Безпідставний(хибний) виклик сервісного спеціаліста - відсутні умови для проведення робіт (газ, електрика, вода і т.і.). 300
Безпідставний(хибний) виклик сервісного спеціаліста - порушення правил монтажу, експлуатації, витік води, газу, теплоносія (з усуненням проблем). 300
Транспортні витрати по місту (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське). Безкошт.
Транспортні витрати за містом (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське) грн./км. 10

* Під  "Гарантійним"  введенням Вашого котла в експлуатацію слід розуміти, що Ви, при підготовці до 1-го пуску, виконали зазначені у гарантійних документах вимоги і забезпечили наявність змонтованих у відповідних місцях засобів захисту обладнання, а саме:

— фільтр на вході холодної води;

— фільтр на зворотній магістралі опалення;

— газовий фільтр;

— стабілізатор напруги електромережі, а також наявність контуру заземлення.

При невиконанні зазначених мінімальних гарантійних вимог - Ваше обладнання не підлягатиме гарантії та буде обслуговуватись згідно прейскуранту. Тож перед зверненням до нашої сервісної служби з приводу проведення будь яких  "Гарантійних"  робіт - уважно ознайомтесь з документацією на обладнання! А для загального ознайомлення — не зайвим буде зазирнути до нашої сторінки ⇒ "Статті".

** Діагностика обладнання має на меті визначити причину несправності, відповідності чи невідповідності технічного стану обладнання та у разі невідповідності — виявлення конкретних дефектних вузлів чи деталей, визначення і усунення причин, що викликали несправність чи дефект, відхилення від регулювань тощо.

При згоді клієнта на подальший ремонт Вашого обладнання нашим майстром — попередньо проведена діагностика безкоштовна.

*** Певні роботи, які на перший погляд можуть здатися незначними, наприклад — відкрити газовий вентиль, який Ви забули відкрити, чи додати тиск у систему опалення, відкрутивши кран наповнення системи, чи натиснути кнопку "Reset" про яку Ви не знали чи забули натиснути — є роботами по виявленню та усуненню причин які викликали несправність Вашого обладнання, а отже, мають бути оплачені згідно прейскуранту.

1 — Прейскурант дійсний у робочий час (з 09:00 до 18:00). У неробочий час, вихідні та святкові дні - роботи виконуються за подвійним тарифом (ст.107 КЗпП) або за домовленністю з майстром.
2 — Вартість витратних матеріалів (запчастин), як і вартість транспортних послуг поза межами території обслуговування, в розрахунок робіт не враховані і розраховуються в залежності від цін за матеріали та відстані до об'єкта.
3 — Ремонтні роботи, платний запуск і техобслуговування по негарантійному обладнанню не дають права на отримання гарантії на обладнання.
4 — Гарантія на виконані роботи - 6(шість) місяців. Гарантія на чистку обладнання від бруду не розповсюджується.