Іноді трапляються ситуації, коли газовий котел, чи колонка, не в змозі прогріти гарячу воду (ГВП) до необхідної Вам температри, що дуже дратує.

Сама банальна причина такої поведінки обладнання - завищений тиск води у магістралі, який іноді сягає 4-7 bar. замість 2,5-3 bar. Крім того, зависокий тиск може вивести з ладу Ваші змішувачі, фільтри, з'єднувачі, тощо.

Вам допоможуть виправити цю пролему кілька додаткових засобів:


Редуктор тиску води:

reduktor

- прилад, який стабілізує і зменшує тиск у водопровідній мережі, захищаючи тим самим від високого тиску і гідроудару як сам трубопровід, так і підключене до нього побутове обладнання.


Редуктор тиску води представляє з себе компактний пристрій в герметичному металевому корпусі, що має два різьбових отвори на вході і виході. Деякі моделі поставляються з можливістю підключення манометра і мають гвинт для регулювання тиску.


Гідрокомпенсатор:

gidroschock

Іноді, навіть при наявності редуктора, штучно створюваний в системах водопостачання раптовим закриттям змішувачів, кранів, електромагнітних клапанів - гідравлічний удар має негативний ефект.


Гідроудар може спричинити різні проблеми в трубопроводі, від простого шуму до виходу з ладу деяких пристроїв (теплообмінники в котлах, насоси і фільтри, запірна арматура).


Облаштвання амортизатора гідроударів (гідрокомпенсатора) захистить обладнання від пошкодження і виникнення типових шумів.
Повернутись